DEBRECEN daleká, ale úspěšná mise

02.08.2020

Naše touha po výstavách, podpořená neočekávanou a dlouhou koronavirovou pauzou nás přesvědčila se vydat za výstavami do vzdáleného Debrecenu na východě Maďarska, Odtud je to už jen kousek do Rumunska, nebo na Ukrajinu. Navíc máme BUBBLE, náš první odchov, kterým se chceme na výstavách prezentovat a chceme vědět, jestli se bude rozhodčím líbit tak, jak se líbí nám. 

A tak jsme ve čtvrtek s Terezkou naložili BUBBLE a ZARU a přes Brno, Bratislavu a Budapešť jsme dorazili až do Debrecenu. MImochodem Budapešť je nádherné město. Nyní jsme neměli čas na dlouhou prohlídku, navíc bylo opravdu vedro, tak jsme si dali jen fajn oběd, koukli do krásné staré tržnice k Dunaji a jeli jsme dál. Určitě se vrátíme.

V pátek nás čekala první CACIB výstava, v sobotu také a navíc ještě večerní CAC výstava a v něděli další CACIB. 

BUBBLE i ZARA se předváděli úplně skvěle, rozhodčí byli také milí a tak jsme si z Debrecenu odvezli skvělé výsledky a také nového Junior Šampiona. 

Úspěšný víkend pro naše slečny BUBBLE a ZARA v maďarském Debrecenu, kde se konaly 3 mezinárodní a 1 národní výstava.
Bubble za dva dny splnila podmínky pro titul JUNIOR ŠAMPIÓN MAĎARSKA a k tomu se dvakrát stala BEST OF BREED (Nejlepší z plemene). I Zara se dobře předvedla, vždy vyhrála svou třídu a dvakrát získala CACIB.
❤️BUBBLE Born To Be Star
4x Výborná 1
4x JCAC
4x JBOB
2x BOB, 2x BOS
Nový Junior Šampion Maďarska
❤️ WHITE MAGIC Mineo (Zara)
3x Výborná 1
3x CAC

2x CACIB