NOVINKY - NEWS

Dnes v noci se u nás narodila štěňátka ve vrhu "B". Statečnou a skvělou maminkou je naše Zara (White Magic Mineo), tatínkem je opravdu krásný pes Fujistar For Angels S Lipetskih Ozer.

Německé výstavy jsou vlastně ty, které máme nejblíž ze všech. Teda když mluvíme o výstavách mimo naší republiku. No a tak jsme se vydali do Lipska. Před dvěma roky se zde konala světová výstava a tak jsme si mohli vyzkoušet jak se v kruzích chodilo těm nej nej psům a fenkám na světě.

Tento víkend jsme, stejně jako loni, vyrazili do Bratislavy, kde se konaly mezinárodní výstavy, pěkně venku na dostihovém závodišti.

Krajská Výstava Martiněves 20.7.2019🏆
S radostí jsme se dnes zúčastnili této výstavy, která rok od roku roste. Všem jí vřele doporučuji, především těm, co s výstavami začínají. Doporučuji👍👍👍
❤️I'M PERIWINKLE MYSTIC MIRACLE (Lilly) - Výborná 1, Vítěz Třídy, 🥇KRAJSKÝ VÍTĚZ🥇
❤️WHITE MAGIC MINEO (Zara) - Výborná 1, Vítěz Třídy 😍😍😍
Za posouzení...

3x SARVÁR

13.07.2019

Tak jsme na moment přerušili naší úžasnou dovolenou na pomezí Maďarska a Rakouska, v oblasti červeného vína, termálních lázní a aquaparků. Hodili jsme se do gala a hurá na výstavy do Sarváru. Ve dvou dnech se tu odehrály dvě mezinárodky a jedna klubová speciálka, takže to byl docela dobře využitý čas. Navíc se nám podařilo splnit naše očekávání a...

NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KLATOVY 30.06.2019 připadla na jeden z nejteplejších dnů v roce, ale výstava byla skvělá. Parkování blízko kruhu, kruh pro čivavy ve stínu pod stanem, svižné posuzování, ..... a navíc potěšení z výsledků.

🏆Speciální výstava klubu malých plemen VK v König Wusterhausen - Neděle 16.6.2019🏆
Některé dny jsou lepší než ty ostatní, ale dnešek je absolutně bláznivý.
Obě naše fenky, Lilly a Zara vyhrály svou třídu a tak proti sobě bojovaly o nejlepší fenu plemene. A protože jsme tentokrát nechali děti doma, místo Terezky tak musela jít handlovat také moje...

🏆MVP President Cup Nitra (SK) 7.6.2019🏆
Poprvé naše Lilly startovala otevřené třídě. A já si myslím, že to zvládla skutečně pěkně a radostně. Miluju jí. ❤️
❤️I'm Periwinkle Mystic Miracle (Lilly) - open class - Výborná 1, CAC.
Moc děkuji za skvělé posouzení a dobrou náladu v kruhu paní rozhodčí Dominika Sofia Hradská

Zdravíme Vás z krásného německého města Výmar, kde jsme strávili prima odpoledne. Dopoledne jsme se ještě zastavili na 12. Národni výstavě všech plemen v Erfurtu, kde nám naše čivky udělali velkou radost.
❤️I'm Periwinkle Mystic Miracle (Lilly) - mezitřída - Excellent 1/4, CAC, CAC VDH
❤️White Magic Mineo (Zara) - otevřená Excellent 2/4, ResCAC,...

🏆Speciální Klubová Výstava Klubu Chovatelů Čivav Praha Šimanda 25.5.2019🏆 s rekordní účasti 155 čivav je za námi. Věřte mi, že vše připravit, zorganizovat a zajistit sebere spoustu sil a času spoustě lidem. Ale ten pocit, když se to vše povede, to je k nezaplacení. Obrovský podíl na dobré náladě měl určitě i rozhodčí, pan Tino Pehar, který se...

Dnes jsme se vydali do nedaleké Hostouně na klubovou výstavu Chihuahua klubu ČR. Jednak jsme zde, jako obvykle, potkali spoustu přátel, kteří jsou čivavami posedlí stejně jako mi, ale také jsme se byli podívat jaké nové fešandy a fešáky chovatelé představí. Samozřejmě jsme také byli vystavovat a socializovat.