LITTER "F"

14.července 2021 se narodila krásná holčička - Vrh F

On 14th July beautiful girsl was born - Litter F

RODIČE / PARENTS: 

14. července se nám narodila krásná holčička z vrhu "F"

Naše první a milovaná fenka Pepsi (Diana Luxardo Star) se stala maminkou této krátkosrsté sametová holčičky, které jsme dali jméno FRAPPÉ. Jako tatínka jsme vybrali krátkosrstého pejska Lucase (Lucas ze Žvahova pohradí). Vybrali jsme si ho, protože se moc líbil na výstavách, kde jsme do několikrát sledali a také proto, že jsme po něm viděli už několik krásných štěňátek. A vzhledem k tomu, že je, stejně jako naše Pepsi, zdravý a ve skvělé kondici, nemá žádné vady, má vyšetřené pately, tak nebylo co řešit a jsme velmi rádi, že jsme mohli toto spojení zrealizovat. Oba rodiče nemají fontanelu, mají nůžkový skus a oba mají také oficiální vyšetření luxace čéšky s výsledkem 0/0. 

FRAPPÉ (female)

  • REZERVACE / RESERVATION
  • FENKA / FEMALE
  • Krátkosrstá / Shorthaired
  • Barva:  MODRÁ / BLUE
  • Zuby: 6/6 nůžkový skus / Teeth: 6/6 scissor bite
  • Rodiče s vyšetřením patel 0/0, nůžkové skusy / By parents with palella 0/0, with scissor bite 

... jsem na světě jen pár hodin ...

Štěňátka, stejně jako naše čivavy s námi žijí přímo v naší domácnosti, proto jsou zvyklá a socializovaná v běžném prostředí a jsou zvyklá na lidi, děti a jiné psy. Před odchodem k novým majitelům jsou již naučená čistotě, svoje potřeby dělají na určenou plenku a umějí papat granulky. Většinou jsou také zvyklá na obojek. Štěňátka budou očkovaná nejkvalitnějšími vakcínami Nobivac, budou mít čip s registrací v jedné z největších celosvětových databází psů Backhome. Štěňátka jsou pravidelně odčervována (což je ale v našich čistých podmínkách jen prevence). Samozřejmostí je kupní smlouva, Průkaz Původu FCI/ČMKU a EUROPAS, což je jednak očkovací průkaz a také dokument nutný pro případně cestování do zahraničí.

Na cestu štěňátko dostává granulky, na které je zvyklé, svojí misku, svojí hračku, obojek pro prcky a další dárky. Novým majitelům poskytneme do začátku všechny potřebné informace a poskytujeme celoživotní poradenský servis .