ECCO - ŠAMPIÓN RAKOUSKA

10.03.2019

Do Rakouska na výstavy jsme začali jezdit někdy v prosinci 2017. Tu zemi prostě milujeme a když jsme chtěli poprvé zkusit zahraniční výstavu (Slovensko nepočítám), tak Rakousko byla jasná volba. 

Od té doby jsme byli v Rakousku několikrát a vždy jsou to skvěle zorganizované výstavy, které vždy spojíme s nějakou tou zábavou, nebo návštěvou pěkného místa, nebo města. 

Letos jsme se do Rakouska obzvlášť těšili, protože ECCO měl již 4x CAC a čekal na uplynutí 1 roku od prvního, aby mohl dokončit rakouský šampionát. 

V Grazu se v sobotu konala klubová výstava tamního Chihuahua Club Austria. To je vždy fajn událost, které je zakončená pohoštěním se skvělými chlebíčky.  Mňam. (PS: za rok zase přijedeme :-) ) 

No a ECCO nastoupil ve třídě šampionů a s přehledem získal poslední potřebný CAC a tím splnil podmínky pro udělení titulu: 

ŠAMPION RAKOUSKA 

Máme z toho obrovskou radost, protože jsme na tento titul museli čekat a moc jsme si ho přáli.  Na místě je poděkovat organizátorům této výstavy, speciálně rodině Priesových, kteří jsou vlastně na všech výstavách v Rakousku a samozřejmě také paní rozhodčí Maria Singer (A)

V neděli byla v Grazu na pořadu dne Mezinárodní výstava a my jsme zde strávili další krásný den. Na tuto výstavu dorazili další krásné čivavy, konkurence se zvětšila. I když jsme nedosáhli na vítězství, jsme moc spokojeni s tím, jak se naše čivavy prezentovali v kruhu.   

ECCO Luxardo Star - třída šampionů - Výborná 2, res CACA
I'm Periwinkle Mystic Miracle (Lilly) - třída mladých - Výborná 2
WHITE MAGIC Mineo (Zara) - třída otevřená - Výborná 2, Res CACA
Díky za pěkné posudky našich pejsků rozhodčímu Heinz Watschinger (A).