MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE 2017

08.10.2017

Na tuto výstavu jsme nejeli s velkým očekáváním, protože máme k mezinárodním výstavám respekt, rozhodčí jsou na nich přeci jenom pečlivější, důslednější a koukají na každý detail. Navíc se na nich často sejde kvalitnější konkurence. Na druhou stranu jsme věděli, že nás přijede povzbudit naše kamarádka a chovatelka našeho Ecca,  Jana Králíková, takže jsme se do Budějovic těšili.  

Ecco nastoupil do kruhu jako naprostý profík,  v pohybu byl velmi dobrý, krásně to odchodil se vztyčenou hlavou a na stole se nechal od paní rozhodčí bezproblémově ohodnotit. Posudek byl bez jediné výtky a velmi pozitivní. Pak následovalo závěrečné kolečko, ve kterém paní rozhodčí Olga Dolejšová udělila Eccovi známku VÝBORNÁ 1 a titul CAC. Máme obrovskou radost. 

Do kruhu se Ecco vrátil ještě jednou, když se rozhodovalo o udělení dalších titulů mezi krátkosrsté psy. Tady si Ecco vysloužil ještě titul ResCACIB, když před ním se umístil jen vítěz třídy šampiónů.

Zara se po delší pauze vrátila také do výstavního kruhu a nevedla si vůbec špatně a v dorostu dostala známlu VELMI NADĚJNÁ 3.  

Výstava byla moc fajn, všem co se umístili gratuluji, všem děkuji za milou společnost a zase někdy na shledanou. :-)