NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO 2017

24.09.2017

Tento víkend se v Brně uskutečnila 26.Moravskoslezská národní výstava psů všech plemen, a tak jsme s Terezkou a Eccem v neděli ráno nasedli do auta a vyrazili po D1 směr Brno. 

V Praze pršelo, bylo chladno a nic nenasvědčovalo tomu, že by se mělo vyjasnit. Nicméně kousek za Prahou přestalo pršet, z dálnice dokonce zmizelo pár uzavírek a tak jsme do Brna dorazili pohodově a včas. Náš kruh byl v hale, místo jsme měli rezervované (díky Nikol :-), tak jsme se usadili a ještě jsme stihli pár tréninkových kruhů s Eccem.

Pak už do kruhu nastoupili dlouhosrsté čivavy a paní rozhodčí Veronika Kučerová Chrpová. Posuzovala velmi pečlivě, jak v postoji na stole, tak v pohybu a ke každému pejskovi připojila poměrně detailní posudek a každému také sdělila proč se rozhodla známku, či titul udělit, nebo neudělit. Velmi děkuji za tento přístup.

Přibližně po 11 hodině se na řadu dostali krátkosrstí psi a v mezi-třídě nastoupil náš Ecco. Předvedl se ve skvělé formě, paní rozhodčí oslovil svou pohodovou náladou a přes drobné výtky si odnesl krásné, pozitivní hodnocení, se známkou Výborná 1 vyhrál svou třídu a odnesl si první CAC - Čekatelství šampionátu krásy. 

Spolu s dvěmi CAJC tímto splnil podmínky pro udělení titulu: 

> > > ČESKÝ JUNIOR ŠAMPIÓN KRÁSY < < <

Udělal nám obrovskou radost a jsme na něj patřičně hrdí.