NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KLATOVY 2017

02.07.2017

Na první červencovou neděli jsme naplánovali velkou premiéru pro naší Zarinku. Jelikož jí již byly 4 měsíce a něco málo už stihla doma natrénovat, přihlásili jsme jí na její první výstavu do třídy štěňat. Aby v tom nebyla sama, přihlásili jsme také Ecca a Pepsi a vyrazili jsme do Klatov.

Jako první se do výstavního kruhu dostal ECCO Luxardo Star a ve třídě mladých se předvedl jako absolutní profesionál. Pohyb si naprosto užíval, paní rozhodčí se líbil i na stole a tak si vybojoval jeho první velké vítězství (Výborná 1 / Vítěz třídy / CAJC)

Pak už přišla na řadu malinká ZARA (White Magic) Mineo a její velká premiéra. Celá výstava a předvádění v kruhu byl pro ní velký zážitek a přes trochu nervozity to zvládla velmi dobře. Byl z toho velmi lichotivý posudek "Velmi nadějná 1" a vítězství ve třídě štěňat.

PEPSI (Diana) Luxardo Star se předvedla ve třídě otevřené, takže to neměla vůbec jednoduché. Přesto se převedla velmi sebevědomě a dostala krásný posudek od paní rozhodčí a známku Výborná 3.

Ze všech třech čivavek a jejich výsledků máme obrovskou radost. Výstava byla dobře zorganizovaná, paní rozhodčí Mgr. Václava Rybáková byla velmi příjemná k pejskům i k páníčkům. Moc jí děkujeme za krásné a milé posouzení.