NOVÁ ŠTĚŇÁTKA - VRH "H"

10.06.2022

27. května 2022 se narodili 4 kluci a 1 holčička z vrhu "H". Naše velké láska, námi odchovaná krátkosrstá fenka BUBBLE BORN TO BE STAR se poprvé stala maminkou a přivedla na svět pět krásných štěňátek. Bubble je vzornou maminkou a stará se o všechny s láskou a důslednou pečlivostí.

Bubble je fenka odchovaná v naší chovatelské stanici a je to naše výstavní superstar. Rozhodčí v mnoha zemích a na mnoha prestižních výstavách ji oceňují vysoko za její exteriér, pohyb typické znaky plemene. Také proto se dvakrát po sobě stala výstavně nejúspěšnější čivavou v ČR, když vyhrála titul TOP ČIVAVA 2020 a 2021. Kromě toho je juniorským i dospělým šampionem v mnoha zemích a je vítězem Speciální výstavy. na její úspechy a profil se můžete podívat ZDE.

Jako krycího psa a otce štěňátek jsme zvolili Světového vítěze z roku 2021, italského psa, který je mezinárodnáím šampionem, šampionem Itálie, Norska, Portugalska a juniorským šampionem San Marína. MARKUS ON THE CATWALK pochází z italské chovatelské stanice Headstar, kterou vlastní chovatelé Marco Pedro Lopez a Claudia Friscia Lopez. My jsme jim nekutečně vděční, že nám dali možnost a příležitost uskutečnit toto spojení.

RODOKMEN ŠTĚŇÁTEK - ZDE / PEDEGREE - HERE

Oba rodiče nemají fontanelu, mají kompletní nůžkový skus 6/6 a oba mají také oficiální vyšetření luxace pately s výsledkem 0/0.

Štěňátka od nás odcházejí socializovaná v rodinném prostředí, odčervená, očkovaná, očipovaná s Europasem, s kupní smlouvou a majitelům poskytujeme celoživotní poradenský servis. Účast na výstavách a budoucí chov není podmínkou.

DALŠÍ INFORMACE, FOTOGRAFIE, VIDEA naleznete na stránce vrhu LITTER H