Po roce opět v Německu

30.03.2019

Včera jsem měl narozeniny a tak nabylo nic lepšího, než naložit pejsky a mojí šikovnou dceru Terezku a vydat se dvě speciální výstavy Klubu malých plemen v Německu, kousek od Drážďan. Byli jsme tam už loni, takže jsme věděli, co nás čeká, ale letos jsme byli rozhodnutí, že si odvezeme alespoň vítězství ve třídě.  

A ECCO jako by tušil, že mám narozeniny, tak se předvedl jako opravdový šampión. Panu rozhodčímu z Irska se evidentně moc líbil, vyhrál třídu šampiónů, pak i nejlepšího psa a nakonec i nejlepšího jedince z krátkosrstých čivav. A protože do závěrečných soutěží to nebylo už dlouho, dali jsme si oběd a nastoupili do závěrečného kruhu, kde nastoupili nejlepší jedinci ze všech zúčastněných plemen. Paní rozhodčí si nás vybrala a ECCO byl 4. nejlepší jedinec celé výstavy. Tomu říkám narozeninový dárek. 

  • Ecco Luxardo Star - třída šampionů - Výborná 1, CAC, CAC VDH, Best male, BOB, BIS 4

I na neděli se ECCO připravil velmi dobře. Zase se ukázal v dobrém světle. Také Zara byla v neděli moc dobrá a bavilo jí to, takže jsme z Německa odjížděli s pocitem dobře odvedené práce. 

  • Ecco Luxardo Star - třída šampionů - Výborná 1, CAC, CAC VDH, Best male, BOS
  • White Magic Mineo (Zara) - třída otevřená - Výborná 2, resCAC, res CAC VDH

Za skvělé posudky děkujeme rozhodčím: 

paní Linda Reinelt-Gebauer (D) a pan Ray O'Neil (Ir)