Představujeme Vám novou členku smečky

09.05.2021

Hurá, dnes jsme se konečně dočkali a přivezli jsme si naší první dlouhosrstou fenku, na kterou jsme dlouho čekali. Nyní Vám můžeme představit TESS, naší novo členku smečky. Oficiálně se jmenuje DOVANES PATRISHA, ale my jsme se dohodli, že jí budeme říkat Tess. 

Tess se narodila v Lotyšsku, v chovatelské stanici DOVANES stejnojmené rodiny kde se snad všichni věnují psům. Mají dokonce svůj Dog Fitness Club, kam Tess každý den jezdila s chovatelkou do práce a je tak velmi dobře socializovaná, protože se potkávala s dalšími psy a lidmi.

Tess pochází ze zajímavého krevního spojení a v rodokmenu je např. výrazné zastoupení jihoamerická a americké krevní linie (Peru, Chile, USA), kde neleznete pro nás téměř ikonické psy jako je TIROLOCO DE MALKANORAH a DARTAN THE VALIANT ALADAR. V rodokmenu nalezneme také hned několik evropských a světových vítězů, např. LOVING YOU S LIPETSKIH OZER, nebo MICROSCHIHUAS IMPERATOR. 

Tess je v každám případě velmi energické a vyrovnané štěňátko, která má zatím všechny předpoklady, aby z ní vyrostla opravdu krásná a typová čivava. 

My jsme z ní naprosto nadšení a milujeme jí.