RAKOUSKÝ ŠAMPION

16.10.2020

Dnes nám poštou přišel diplom, který potvrzuje, že Lilly je oficiálně RAKOUSKÝ ŠAMPION. Moc si toho ceníme a ohlížíme se za touto výstavní sezonou. 

Poslední výstavy a hlavně jejich pořadatelé, kteří ještě živili šanci na uspořádání, se pomalu smiřují s osudem a kvůli koronavirové pandemii v celé Evropě ruší i ty poslední výstavy letošního roku. Vlastně jsme to od března viděli neustále. Rušení, změna termínů, odkládání, omezování cestování,.......... A je s podivem co jsme v tak omezené sezoně všechno stihli. 

Vždyť náš benjamínek Bubble se stala Junior Šampionem Slovenska, Maďarska, České republiky a načala šampionát v Rakousku. Také splnila podmínky pro Junior Šampiona našeho chovatelského klubu. 

Ale ještě úspěšnější byla letos Lilly. Vždyť ta si už tak omezenou výstavní sezonu zkrátila ještě těhotenstvím a vychovala čtyři krásné štěňátka (Litter D), Přesto stihla dokončit dospělého šampiona na Slovensku, v České Republice a v Rakousku. A navíc naplnila podmínky pro C.I.B. - inter šampion. Je to pro nás úspěšný rok.