ŠTĚŇÁTKO K DISPOZCI

14.09.2022

> TOPÍK JIŽ NENÍ K DISPOZICI < Pro naše veselé, krátkosrsté, bílo-krémové štěňátko hledáme milující domov. Pejsek se jmenuje Hot Topic Born To Be Star. Je čiperný, zdravý, socializovaný a zvyklý na lidi i jiné psy. Nemá žádné vady, má kompletní chrup, sestouplé kuličky. Je očipováný, má kompletní očkování, je řádně preventivně odčervován. 

"Topík" se narodil 27.května ve vrhu "H". Jeho maminkou je naše velká láska, námi odchovaná krátkosrstá fenka BUBBLE BORN TO BE STAR. Bubble je vzornou maminkou a o všechny štěňátka z vrhu se vzorně starala s láskou a důslednou pečlivostí. Bubble je fenka odchovaná v naší chovatelské stanici a je to naše výstavní superstar. Rozhodčí v mnoha zemích a na mnoha prestižních výstavách jí oceňují vysoko za její exteriér, pohyb a typické znaky plemene. Také proto se dvakrát po sobě stala výstavně nejúspěšnější čivavou v ČR, když vyhrála titul TOP ČIVAVA 2020 a 2021. Kromě toho je juniorským i dospělým šampionem v mnoha zemích a je Vítězem Speciální Výstavy. Úspěšně se prezentovala také na Světové výstavě 2021 v Brně. Na její úspěchy a profil se můžete podívat ZDE.    

Tatínek "Topíka" je Světový Vítěz z roku 2021, italský pes, který je Mezinárodním šampionem (C.I.B.), Šampionem Itálie, Norska, Portugalska a Juniorským šampionem San Marína. MARKUS ON THE CATWALK pochází z italské chovatelské stanice Headstar. Oba rodiče nemají fontanelu, mají kompletní nůžkový skus 6/6 a oba mají také oficiální vyšetření luxace pately s výsledkem 0/0.

Štěňátka od nás odcházejí socializovaná v rodinném prostředí, řádně odčervená a očkovaná, očipovaná s Europasem, s kupní smlouvou, průkazem původu ČMKU/FCI a majitelům poskytujeme celoživotní poradenský servis. Naše štěňátka získávají také bezplatnou registraci v mezinárodním registru psů. V případě zájmu návštěva u nás vítána. Více informací na tel: 602333180