TESS je šampion Maďarska

05.09.2021

Tento víkend byl dlouhý. Už ve čtvrtek jsme se vydali do vtzdáleného koutu Maďarska, do městečka, jehož jméno se nikdy nenaučím přečíst. No zkuste si to sami :-) HÓDMEZÖVÁSÁRHELY. 

Ale konaly se tady hned tři mezinárodní výstavy a navíc zde byly speciální podmínky pro získání titulu Maďarský Šampion. Tak jsme s Terezkou naložili Tess a Bubble a vydali jsme se na výlet. Maďarsko je krásná země, je tady vždy co vidět a všude jsou skvělé restaurace. 

Tak pojďme zpět k výstavám. TESS (Dovanes Patrisha) byla celý víkend uplně skvělá, v kruhu byla excelentní a tak 3x vyhrála svou třídu a stala se 3x nejlepším štěňetem . A to znamená, že získlala také titul MAĎARSKÝ ŠAMPION ŠTĚŇAT. 

Také BUBBLE (Bubble Born To Be Star) zvládla svůj úkol, na všech třech výstavách vyhrála třídu šampionů a tím získala titul MAĎARSKÝ ŠAMPION. 

Rozhodčími na těchto výstavách byli paní Linda Volarikova (SK), pan Sárközy Guyla (HU) a pan Mr.Bosnjak Tibor (SRB). Všem moc děkujeme za posouzení a pochvaly našich čivav. 

A nakonec doporučení, pokud někdy zavítáte do tohoto městečka s nevyslovitelným jménem, tak určitě zajděte do restaurace Kispiac Étterem v centru.