V. KRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ STAŇKOV

08.05.2017

V tomto svátečním dnu jsme usoudili, že nejlepší bude ho strávit někde venku na vzduchu. A protože se konala výstava ve Staňkově, kterou mnoho lidí chválilo a zároveň na ní vystavovala i chovatelka našich čivav, plán byl jasný. Místo výstavy na travnatém letišti je naprosto úžasné, stejně jako organizace a zázemí celé výstavy. Dobře se zde parkuje, všude je dostatek místa stánky s občerstvením jsou také dostupné. Jediným problémem tedy zůstalo počasí. V loňském roce se zde mnoho lidí vykoupalo ve sluneční lázni a odjelo se spáleným obličejem. Letos to bohužel byly lázně bahenní, protože den před výstavou mohutně pršelo.

Nám to tedy rozhodně radost nezkazilo, protože navdory podmÍnkám, bahenním překážkám a vodním příkopův v kruhu se naše obě čivavky předvedli důstojně jako staří mazáci. Pepsi nastoupila v mezitřídě, kterou vyhrála s oceněním VÝBORNÁ 1 a udělala nám velkou radost. Ecco nastoupil ve třídě mladých a vybojoval si také krásné ocenění VÝBORNÁ 2.

Závěrem děkujeme panu rozhodčímu Tomášovi Kučerovi za pěkné posudky a cenné rady a organizátorům za příjemné dopoledne. Příště bude počasí jistě lepší a my přijede určitě znovu.