XXII. Jihočeská výstava psů ČESKÉ BUDĚJOVICE

04.03.2017

Tuto sobotu, která byla zalitá sluncem, jsme se zúčastnili XXII. Jihočeské výstavy psů v Českých Budějovicích. A že to bude skvělý den bylo jasné už dopředu. Na výstavu se totiž chystala i naše kamarádka Jana Králíková se synem Denisem a jejich krásní teriéři, pro která se zde konala klubová výstava. S sebou měli ještě čivaví miminko Fee Bee, a tak měla o zábavu postaráno i naše Terezka (dcera).

ECCO oslavil čerstvých devět měsíců a tak se v ČR poprvé představil ve třídě mladých. Zvládl to naprosto skvěle. Pěkný výkon předvedl v kruhu, ale i v postoji na stole. Navíc k tomu přidal ještě přeskoky přes lepící pásku, která byla nalepená na koberci uprostřed kruhu. :-) Paní rozhodčí to naštěstí vzala s humorem a ocenila hrdé a temperamentní předvedení. A nebýt toho, že je Ecco ještě stále štíhlejší mlaďoch, bylo by z toho jistě vítězství. Takto z toho bylo skvělé hodnocení a známka V2.

Velmi pěkně chodila v kruhu také DIANA (Pepsi) a nědělalo jí to vůbec problém. Bohužel, na stole dala najevo, že na princezny se nesahá, jistota jí opustila a na postoji se to podepsalo. Ale i tak byla nejlepší fenou ve třídě mladých se známkou VD1. Za slova chvály, posouzení a rady děkujeme rozhodčí, paní Ing. Aleně Košťálové.