NOVINKY - NEWS

Proběhlo oficiální předání exkluzivních titulů klubových šampionů KCHČ a také vyhlášení prestižní soutěže Top Čivava 2022. A také naše TESS byla odměněna za své loňské úspěchy. Stala se Klubových šampionem KCHČ a v soutěži Top Čivava 2022 se stala nejlepší dlouhosrstou čivavou.

Tak to byla BOMBA. Strašně jsme se na tento víkend těšili. Naše Tess byla ve skvělé formě a my jsme byli zvědaví, co na ní řekce jeden z nejuznávanějších chovatelů čivav, rozhodčí specialista z Itálie, pan Francesco Cochetti.

Klub Chovatelů Čivav v České republice pořádá a každoročně vyhlašuje výsledky celoroční soutěže Top Čivava, ve které se hodnotí úspěchy na výstavách v daném roce. No a naše TESS (Dovanes Patrisha) se stala nejúspěšnější dlouhosrstou čivavou. V absolutním pořadí se těsně umístila na druhém místě za Fujistarem for Angels s Lipetskih Ozer, což je...

A je čas oslavovat. To byl salra úspěšný víkend pro Tess. Ještě jsme si nestačili vychutnat úspěch ze soboty a v neděli Tess ten úspěch zopakovala. Ona se v sobotu i v něděli stala nejlepší z plemene BEST OF BREED a to ve velké konkurenci. Jsme na ní neskutečně hrdí a pyšní. Navíc se kvalifikovala na Crufts 2024. Velké díky...

Třetí zlatou medaily a čekatelství CWC ziskala dnes BUBBLE na mezinárodní výstavě v polské Lubini a to znamená, že se stane ŠAMPIONEM POLSKA. Dnešní rozhodčí byla paní Boguslawa Szydlowicz-Polanczyk. Děkujeme

Tradičně na začátku roku se konala v Brně první výstava sezony a to Národní výstava psů všech plemen "Brněnka". O výstavu je vždy velký zájem, sejde se zde vždy velká konkurence a o to víc si vážíme úspěchů, které zde naše TESS získala.

Z Rakouska přišla poštou skvělá zpráva. Chihuahua Club Austria udělil naší BUBBLE titul CCA CLUB CHAMPION. Srdečně děkujeme představenstvu klubu za toto uznání. Děkujeme.

Naše TESS (Dovanes Patrisha) se stala nejúspěšnější dlouhosrstou čivavou ve výstavní sezoně 2022 na Slovensku. Žebříček se skládá z výsledků všech mezinárodních výstav. My jsme neskutečně šťastní a hrdí na malou princeznu Tess a od první chvíle jsme vděční jejím chovatelům.

POLSKO !!!

04.12.2022

Po obrovském úspěchu v rakouském Welsu v pátek jsme zažili také fantastickou neděli a to v polském Swiebodzice, kde se konala velká národní výstava.

RAKOUSKO !!!

03.12.2022

Pro letošní rok jsme měli s BUBBLE ještě jeden cíl a to získat titul rakouského šampiona. A to není nic jednoduchého. Musíte totiž získat minimálnš čtyři čekatelství CACA a mezi prvním a posledním musí uplynout minimálně 365 dni. Tři čekatelství jsme z loňska už měli a nyní se naskytla první šance získat to důležitá čtvrté.

SLOVENSKO !!!

26.11.2022

Letos na podzim jsme se vydali na Slovensko. V Bratislavě se během podzimu konalo hned několik mezinárodních výstvav a to je skvělá příležitost pro intenzivní socializaci budoucích výstavních psů ve štěněcím věku. Navíc je zde i vidina získání titulu šampiona štěňat a tak jsme měli i motivaci. A tak jsme vzali do Bratislavy našeho nadějné štěňátko...