NOVINKY - NEWS

Naše touha po výstavách, podpořená neočekávanou a dlouhou koronavirovou pauzou nás přesvědčila se vydat za výstavami do vzdáleného Debrecenu na východě Maďarska, Odtud je to už jen kousek do Rumunska, nebo na Ukrajinu. Navíc máme BUBBLE, náš první odchov, kterým se chceme na výstavách prezentovat a chceme vědět, jestli se bude rozhodčím líbit tak,...

Po dlouhé době jsme opět mohli vyjet na zahraniční výstavu. Vlastně na jakoukoliv výstavu. Naposledy jsme byli na výstavě v lednu a pro Bubble to bylo velmi úspěšné, Tehdy v Nitře vyhrála tři výstavy a stala se Puppy Šampionem Slovenska. Ale pak přišel COVID-19 a výstavy na dlouhou dobu přestali existovat.

🏆🇸🇰 NEW SLOVAK PUPPY CHAMPION 🇸🇰🏆
🏆3x CACIB NITRA 24-26.1.2020🏆
It is really fantastic feeling for the first time to show our own bred chihuahua. We took our sweet puppy Bubble to the show ring for the first time. We are so surprised and happy how she showed herself in the ring. She isn´t even four months old...

It's amazing how successfully our Lilly started this year. Today she fulfilled the conditions and also officially got the title.

NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ V BRNĚ - 12. ledna byla naše první výstava v tomto roce, a protože jsme si loni s Lilly nasbírali potřebné CACe, těšili jsme se, že zde potvrdíme a získáme Českého šampiona. No těšili? Byli jsme dost nervozní. Lilly byla ve třídě šampionů s kvalitní konkurencí, takže to nebylo vůbec lehké.

Dnes v noci se u nás narodila štěňátka ve vrhu "B". Statečnou a skvělou maminkou je naše Zara (White Magic Mineo), tatínkem je opravdu krásný pes Fujistar For Angels S Lipetskih Ozer.

Německé výstavy jsou vlastně ty, které máme nejblíž ze všech. Teda když mluvíme o výstavách mimo naší republiku. No a tak jsme se vydali do Lipska. Před dvěma roky se zde konala světová výstava a tak jsme si mohli vyzkoušet jak se v kruzích chodilo těm nej nej psům a fenkám na světě.

Tento víkend jsme, stejně jako loni, vyrazili do Bratislavy, kde se konaly mezinárodní výstavy, pěkně venku na dostihovém závodišti.

Krajská Výstava Martiněves 20.7.2019🏆
S radostí jsme se dnes zúčastnili této výstavy, která rok od roku roste. Všem jí vřele doporučuji, především těm, co s výstavami začínají. Doporučuji👍👍👍
❤️I'M PERIWINKLE MYSTIC MIRACLE (Lilly) - Výborná 1, Vítěz Třídy, 🥇KRAJSKÝ VÍTĚZ🥇
❤️WHITE MAGIC MINEO (Zara) - Výborná 1, Vítěz Třídy 😍😍😍
Za posouzení...