NOVINKY - NEWS

POLSKO !!!

04.12.2022

Po obrovském úspěchu v rakouském Welsu v pátek jsme zažili také fantastickou neděli a to v polském Swiebodzice, kde se konala velká národní výstava.

RAKOUSKO !!!

03.12.2022

Pro letošní rok jsme měli s BUBBLE ještě jeden cíl a to získat titul rakouského šampiona. A to není nic jednoduchého. Musíte totiž získat minimálnš čtyři čekatelství CACA a mezi prvním a posledním musí uplynout minimálně 365 dni. Tři čekatelství jsme z loňska už měli a nyní se naskytla první šance získat to důležitá čtvrté.

SLOVENSKO !!!

26.11.2022

Letos na podzim jsme se vydali na Slovensko. V Bratislavě se během podzimu konalo hned několik mezinárodních výstvav a to je skvělá příležitost pro intenzivní socializaci budoucích výstavních psů ve štěněcím věku. Navíc je zde i vidina získání titulu šampiona štěňat a tak jsme měli i motivaci. A tak jsme vzali do Bratislavy našeho nadějné štěňátko...

Po mateřských povinnostech, kdy nám dala pět krásných štěňátek ve vrhu H, se BUBBLE vrátila do výstavního kruhu na mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích, kde naplnila podmínky pro získání prestižního titulu FCI INTERNATIONAL BEAUTY CHAMPION (C.I.B.).

Po páté v řadě na mezinárodní výstavě v České republice získala TESS titul CACIB a BEST OF OPPOSITE. Je to neuvěřitelné a o to pro nás o to víc radostné a hodnotné. Jsme na Tess neskutečně hrdí, je to naše zlato.

Nejlepší trénink je praxe. A tak jsme našeho nejmladšího člena smečky, v necelých čtyřech měsících vzali na první výstavní víkend, a to hned do zahraničí. do Maďarska, kde se konali hned tři mezinárodní výstavy. Ricco byl velmi statečný a protože se všem třem rozhodčím moc líbil, získal jeho první titul a stal se Maďarským šampionem štěňat.

HOT BUBBLE TEA

21.09.2022

Jak už víte, naše milované Bubble se stala poprvé maminkou a na konci května nám ve vrhu H porodila pět krásných štěňátek. Na štěňátka po Bubble jsme se s napětím nesmírně těšili, zvlášť, když se nám podařilo dohodnout se na krytí, úžasným psem v Itálii.

A zase na výstavě. Včera jsme úspěšně absolvovali Klubovou výstavu KCHČ u Jihlavy a dnes jsme se vydali do Klatov, kde se koná již tradiční mezinárodní výstava.

> TOPÍK JIŽ NENÍ K DISPOZICI < Pro naše veselé, krátkosrsté, bílo-krémové štěňátko hledáme milující domov. Pejsek se jmenuje Hot Topic Born To Be Star. Je čiperný, zdravý, socializovaný a zvyklý na lidi i jiné psy. Nemá žádné vady, má kompletní chrup, sestouplé kuličky. Je očipováný, má kompletní očkování, je řádně preventivně odčervován.

Ze zamračeného rána se objevilo sluníčko a TESS v Mladé Boleslavi dosáhla na skvělý úspěch na mezinárodní výstavě 21.8.2022.