NOVINKY - NEWS

CACIB KATOWICE

12.02.2022

Na výstavě v Polsku jsme byli jen jednou na začátku naší výstavní kariéry. A když jsme hledali výstavu, kam bychom se takhle uprostřed února vydali, objevili jsme výstavu v Katowicích. Navíc se konala v nové sportovní hale, které mě zajímá, protože se zde, mimo jiné, konají turnaje KSW (chlapi budou vědět) a také mě lákalo potkat chovatele a čivavy...

Máme rádi dobré zprávy. Ale některá dobré zprávy jsou také důležité zprávy. Pro nás je velmi důležité do našeho chovu zařazovat čivavy, které jsou krásné, odpovídají svým exteriérem standardu plemena, ale hlavně, jsou zdravé.

Tradiční setkání českých šampionů krásy se konalo opět v Top hotelu Praha, kde se konala prestižní soutěž Šampion Šampionů. Součástí tohoto vrcholu výstavní sezony je také vyhlášení výstavně nejúspěšnějších psů jednotlivých FCI skupin, tedy soutěž PES ROKU 2021. A tady, jak už jsme informovali dříve, se naše Bubble umístila na úžasném 3. místě celé...

První výstavní víkend a první výstava roku 2022 se pro nás konala v Brně. A Brněnská národní výstava psů nám přinesla obrovskou radost.

TESS 2021

30.12.2021

Výstavní sezona, ale i celý rok 2021 je u konce a byl to velmi zajímavý a inspirativní rok. My jsme doma přivítali první dlouhosrstou čivavu, kterou jsme si přivezli až z Lotyšska.

Přemýšlíte, že byste svou rodinu obohatili o dalšího člena, tentokrát čtyřnohého a štěkajícího? Pak musíte počítat s tím, že se vám život zcela převrátí naruby. A samozřejmě se vám změní - k lepšímu!

Je soutěž o nejúspěšnějšího psa výstavní sezóny 2021. Je otevírána pro psy zapsané v plemenné knize ČMKU, jejichž majitelé mají trvalé bydliště na území ČR. Do soutěže se započítávají výsledky z NVP a MVP pořádaných v České republice v roce 2021. Slevnostní vyhlášení proběhne v rámci soutěže Šampión šampiónů 2021 a bude vyhlášeno 5 nejúspěšnějších...

Tři mezinárodní výstavy se konaly v rakouském Tullnu. Byla to naše první výstava v Rakousku letos a úspěšně jsme odstartovali šampionáty s Bubble i s Tess.

jsme teď zaneprázdnění, ale na tohle si chvilku udělat prostě musíme. Víkend jsme strávili v Bratislavě a Bubble splnila podmínky pro titul ŠAMPION SLOVENSKA. Yeeessss.

Víkend v maďarském Komárom se ukázala TESS na třech mezinárodních výstavách a také na speciálních klubových výstavach. A dařilo se jí více než skvěle: