NOVINKY - NEWS

Po mateřských povinnostech, kdy nám dala pět krásných štěňátek ve vrhu H, se BUBBLE vrátila do výstavního kruhu na mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích, kde naplnila podmínky pro získání prestižního titulu FCI INTERNATIONAL BEAUTY CHAMPION (C.I.B.).

Po páté v řadě na mezinárodní výstavě v České republice získala TESS titul CACIB a BEST OF OPPOSITE. Je to neuvěřitelné a o to pro nás o to víc radostné a hodnotné. Jsme na Tess neskutečně hrdí, je to naše zlato.

Nejlepší trénink je praxe. A tak jsme našeho nejmladšího člena smečky, v necelých čtyřech měsících vzali na první výstavní víkend, a to hned do zahraničí. do Maďarska, kde se konali hned tři mezinárodní výstavy. Ricco byl velmi statečný a protože se všem třem rozhodčím moc líbil, získal jeho první titul a stal se Maďarským šampionem štěňat.

HOT BUBBLE TEA

21.09.2022

Jak už víte, naše milované Bubble se stala poprvé maminkou a na konci května nám ve vrhu H porodila pět krásných štěňátek. Na štěňátka po Bubble jsme se s napětím nesmírně těšili, zvlášť, když se nám podařilo dohodnout se na krytí, úžasným psem v Itálii.

A zase na výstavě. Včera jsme úspěšně absolvovali Klubovou výstavu KCHČ u Jihlavy a dnes jsme se vydali do Klatov, kde se koná již tradiční mezinárodní výstava.

> TOPÍK JIŽ NENÍ K DISPOZICI < Pro naše veselé, krátkosrsté, bílo-krémové štěňátko hledáme milující domov. Pejsek se jmenuje Hot Topic Born To Be Star. Je čiperný, zdravý, socializovaný a zvyklý na lidi i jiné psy. Nemá žádné vady, má kompletní chrup, sestouplé kuličky. Je očipováný, má kompletní očkování, je řádně preventivně odčervován.

Ze zamračeného rána se objevilo sluníčko a TESS v Mladé Boleslavi dosáhla na skvělý úspěch na mezinárodní výstavě 21.8.2022.

Po delší době se mezinárodní výstavy vrátily do Prahy, ale za to sylově v podobě tří výstav najednou a ještě navíc s kvalifikací na Crufts 2023. No a jako rodilí pražáci jsme si to samozřejmě nemohli nechat ujít. BUBBLE se věnuje mateřským povinnostem a stará se o pět krásných štěňátek z vrhu H, a tak jsme na výstavy...

Nový ŠAMPION MAĎARSKA - to je titul pro naší nejmladší lásku Tess. během víkendu 15-17.07.2022 se zúčastnila tří mezinárodních výstav v Sarváru, kde získala skvělá hodnocení a ocenění od tří různých rozhodčích a tím splnila podmínky pro udělení titulu národního šampiona v Maďarsku.

27. května 2022 se narodili 4 kluci a 1 holčička z vrhu "H". Naše velké láska, námi odchovaná krátkosrstá fenka BUBBLE BORN TO BE STAR se poprvé stala maminkou a přivedla na svět pět krásných štěňátek. Bubble je vzornou maminkou a stará se o všechny s láskou a důslednou pečlivostí.