NOVINKY - NEWS

První výstavní víkend a první výstava roku 2022 se pro nás konala v Brně. A Brněnská národní výstava psů nám přinesla obrovskou radost.

TESS 2021

30.12.2021

Výstavní sezona, ale i celý rok 2021 je u konce a byl to velmi zajímavý a inspirativní rok. My jsme doma přivítali první dlouhosrstou čivavu, kterou jsme si přivezli až z Lotyšska.

Přemýšlíte, že byste svou rodinu obohatili o dalšího člena, tentokrát čtyřnohého a štěkajícího? Pak musíte počítat s tím, že se vám život zcela převrátí naruby. A samozřejmě se vám změní - k lepšímu!

Je soutěž o nejúspěšnějšího psa výstavní sezóny 2021. Je otevírána pro psy zapsané v plemenné knize ČMKU, jejichž majitelé mají trvalé bydliště na území ČR. Do soutěže se započítávají výsledky z NVP a MVP pořádaných v České republice v roce 2021. Slevnostní vyhlášení proběhne v rámci soutěže Šampión šampiónů 2021 a bude vyhlášeno 5 nejúspěšnějších...

Tři mezinárodní výstavy se konaly v rakouském Tullnu. Byla to naše první výstava v Rakousku letos a úspěšně jsme odstartovali šampionáty s Bubble i s Tess.

jsme teď zaneprázdnění, ale na tohle si chvilku udělat prostě musíme. Víkend jsme strávili v Bratislavě a Bubble splnila podmínky pro titul ŠAMPION SLOVENSKA. Yeeessss.

Víkend v maďarském Komárom se ukázala TESS na třech mezinárodních výstavách a také na speciálních klubových výstavach. A dařilo se jí více než skvěle:

Odložená mezinárodní výstava CACIB České Budějovice se konala dnes. A BUBBLE byla opět skvělá, nejlepší fena plemene a nejlepši jedinec opačného pohlaví.

Dlouho jsme snili o tomto speciálním dnu, kdy námi odchovaná čivava nastoupí do výstavního kruhu na Světové výstavě s těmi nejlepšími. To se stalo skutečností dříve, než jsme vůbec čekali. Právě dnes a věřím, že Bubble to zvládla se ctí.

Jsme plní radosti. Naše nejmladší posila smečky, naše první dlouhosrstá čivavka, naše zlatíčko, naše TESS byla úžasná a úspěšná na Světové výstavě 2021 v Brně. Vyhrála třídu dorostu se známkou Velmi nadějná 1 a získala prestižní titul SVĚTOVÁ NADĚJE 2021. Tess nás naplnila hrdostí a radostí.