NOVINKY - NEWS

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA připojená ke Světové výstavě v Brně se konala dne 29.9.2021. Na této výstavě se již objevilo několik chovatelů a čivav ze zahraničí, kteří se chystali na Světovou výstavu. O to větší radost jsme měli, když rozhodčí vybral naší Bubble jako nejlepší krátkosrstou čivavu. Moc děkujeme rozhodčími, kterým byl pan Rafal First z Polska....

Jsme nesmírně šťastní, že BUBBLE získala dva prestižní tituly Chihuahua Klubu ČR. Nyní je Bubble Junior šampionem a Šampionem jak Klubu Chovatelů Čivav, tak Chihuahua Klubu ČR. Mockrát děkujeme výboru klubu za udělení titulů.

SPECIÁLNÍ VÝSTAVA CHIHUAHUA KLUBU ČR HOSTOUŇ se konala během nedělního krásného slunečného odpoledne, které bylo nakonec ještě krásnější, když na Speciální výstavě, rozhodčí, paní Erika Homonnai z Rakouska vybrala naší BUBBLE jako nejlepší krátkosrstou čivavu ze všech = BEST OF BREED.

Dnes nás v poště čekala velmi cenná obálka, která obsahovala diplom ze Slovenska. A tak Vám můžeme oficiálně představit nového SLOVENSKÉHO ŠAMPIONA ŠTĚŇAT, naše dlouhosrsté, stále veselé zlato:

Tento víkend byl dlouhý. Už ve čtvrtek jsme se vydali do vtzdáleného koutu Maďarska, do městečka, jehož jméno se nikdy nenaučím přečíst. No zkuste si to sami :-) HÓDMEZÖVÁSÁRHELY.

Dnes jsme poprvé ve výstavním kruhu potkali pana rozhodčího Roberta Kanase (SK) a také jeho důkladné a přísné posuzování. ale naše obavy byli naprosto zbytečné. Naše Bubble se mu velmi líbila a zhodnotil jí pozitivně. Moc děkujeme.

WOW!!! to byl teda úžasný a úspěšný víkend v Bratislavě. Na tuto třídenní výstavu na dostihovém závodišti jezdíme vlastně každý rok. Vždycky je tady hrozné vedro, ale vždycky si to tady moc užíváme.

Bubble - Brno - Best of Breed. Kombinace písmen "B" nám přinesla úžasný úspěch. na mezinárodní výstavě v Brně, kde jsme se Šarkou strávili náhnerný víkend. Dvě mezinárodní výstav, super hotleové zázemí a úžasný večer v centru města, kde byla skvělá atmosféra, spousta restaurací, barů, živá hudba. Fakt jsme si to užili. A celé to skončilo v neděli...

MVP KLATOVY

01.08.2021

V Klatovech nás čekole deštivé počasí, mokro a nevlídno. Ale TESS to ani v nejmenším nezastavilo a v kruhu byla skvělá, tady vlastně nejlepší. A také Bubble byla velmi šikovná. Moc jsme si to užili a moc nás potešilo hodnocení paní rozhodčí Zdenky Jílkové, které se naše Tess líbila ve všech ohledech. Moc děkujeme.

VÍTEZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY KCHČ v Mladé Bolealavi 24.7.2021 - To je něco a stále tomu nemůžeme uvěřit. To jsou opravdu speciální mimořádné momenty, když se plní sny. A nám se to stalo včera, když se BUBBLE stale Vítězem Speciální výstavy KCHČ, která se zůčastnilo 94 čivav.